Üldtingimused

Tellimistingimused

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna https://suusakool.kuutsemae.ee (edaspidi Suusakeskuste AS broneerimise keskkond) omaniku Suusakeskuste AS vahel Suusakeskuste AS broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Suusakeskuste AS-i broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. Suusakeskuste AS-il on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest.

2. Hinnainfo

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele

3.1. Kliendi poolt Suusakeskuste AS-i broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse / toote / koolituse eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub Luminor Bank vahendusel internetipangas või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
Eesti – Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Luminor ja Krediidipank
Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
Leedu – SEB ja Nordea
Soome – Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken
Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus

4.1.Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail ja aadress. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse e-kirjaga.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine

5.1. Suusakoolil on õigus teenus tühistada juhul, kui klient ei ole 15min jooksul, alates kokku lepitud ajast, ilmunud broneeritud teenust kasutama.

5.2. Tagasimakseid tehakse ainult õigel ajal tühistatud/muudetud broneeringutelt. Koolitust on õigus tühistada või muuta tagasimakse võimalusega juhul, kui muudatus on tehtud rohkem kui 48 tundi enne koolitust. Õigeks ajaks tühistatud koolituse eest saab raha tagasi pangaülekandega. Vähem kui 48 tundi tühistatud broneeringute tasu ei tagastata.

5.3. Tellimuse muutmine. Tellimuse muutmine toimub kliendi soovil e-kirja teel suusakool@kuutsemae.ee. Rohkem kui 48 tundi enne koolitust esitatud õppe muutus tehakse tasuta. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev koolituse kategooria.

5.4. Koolituse tühistamiseks või muutmiseks tuleb saata e-kiri suusakool@kuutsemae.ee

6. Konfidentsiaalsus

6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Suusakeskuste AS ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

7. Suusakeskuste AS kohustused kliendi ees

7.1. Kui olete saanud tellimuse kinnituse, kuid selgub, et Suusakeskuste AS ei saa teile võimaldada tellitud teenust, on Suusakeskuste AS-il kohustus pakkuda Teile ilma lisamaksuta sama tasemega teenust mõnel teisel Teie poolt valitud ajal.

7.2. Suusakeskuste AS teostab konkreetselt tellitud teenuse / koolituse ning ei ole kohustatud muutma tellitud teenuse / koolituse olemust ega sisu.

8. Muu

8.1. Kliendi ja Suusakeskuste AS vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Suusakeskuste AS
Reg.nr: 10211494
KMKR: EE100492657
Aadress: Valgamaa, Pühajärve vald, Arula küla, 6730
Telefon: +372 56471197
E-mail: suusakool@kuutsemae.ee
Kodulehekülg: www.kuutsemae.ee